Asbest Söküm Hizmetleri

Pozitif Atık Yönetmi
Asbest Söküm Hizmetleri
Asbest Söküm Hizmetleri

ASBEST sağlık açısından son derece zararlı ve kanserojen etkiye sahip mineral türü olup, çalışma sırasında asbest tozuna maruziyetin engellenmesi, bu zararlardan korunmak adına büyük önem taşımaktadır. Düşük oranlarda asbest soluduğumuz havada ve doğal kaynaklar da dahil olmak üzere içme suyunda bulunmaktadır. Araştırmalara göre genel olarak asbeste maruz kalanlarda (meslek dışında) akciğer zarında gram başına on bin ila yüz bin asbest parçacığı bulunmaktadır ki bu da her insanın akciğerlerinde milyonlarca parçacık bulunması demektir.

Asbest söküm eğitimini tamamlayarak sertifikalarını almış mühendislerimiz tarafından asbest söküm işini mevzuatlara uygun şekilde gerçekleşmektedir. Firmamız, atık sektörüne yön veren lider bir Firma olduğunu bu konuda da ispat etmiştir. Avrupa' daki gelişmeleri takip eden ekibimiz 2011 yılında Mühendislerine Almanya Offenbach Çevre Enstitüsünde uygulamalı olarak Asbest Uzmanlığı ve Söküm Uzmanlığı eğitimlerini aldırmıştır.
ÇSGB' nın, 25 OCAK 2013 tarihli RG Sayı : 28539 ASBESTLE ÇALIŞMALARDA SAĞLIK VE GÜVENLİK ÖNLEMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK' ni çıkarması ile Mersin  Karaduvar Termik Santrali'nin söküm projesini hazırlayıp yürüterek Türkiye' de yine bir ilk e imza atmıştır. Bugün Atık sektörünün ihtiyacı olan her alanda hizmet vererek ve ülkemizdeki çıtayı dinamik bir şekilde yükselterek yoluna devam etmektedir.

Pozitif Atık

Pozitif Atık Yönetimi
Kalite ve Güvenle
Sektörün Öncüsü

Profesyonel Ev ve Ofis Taşımacılığı

Pozitif Atık olarak, alanında uzman kadrosuyla atık yönetimi alanında sonuç odaklı çözümler üretiyoruz.
Arayın, sizin için ne yapabileceğimizi konuşalım!