Atık Yönetimi

Pozitif Atık Yönetmi
Atık Yönetimi
Atık yönetiminde firmaların bünyesinde oluşan atıkların yönetimi konusunda mevzuata uygun şekilde davranmaları için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Firmamızla anlaşmaları olan çeşitli sanayi kollarındaki tesislere atık alanı oluşturulması, tehlikeli atıklarının yönetimi konularında ihtiyaç duyması halinde mevzuatta uyumlu çalışılması için yönetmeliklerin ve yasaların ön gördüğü standartlara göre önerilerde bulunularak firmaların bünyesindeki atıkları en doğru şekilde yönetilmesini sağlamaktayız.

Şirketimiz Yakıt Tanklarının temizliği ve kesimi, proses suyu tankına çevrilmesi, boyanması ve revize edilmesi veya sökümü konularında hizmet göstermekteyiz. Bu konuda sektörün önde gelen firmalarına hizmet vermekteyiz.

Entegre atık yönetimi Atığın kaynağında azaltılması, özelliğine göre ayrılması, toplanması, geçici depolanması, ara depolanması, geri kazanılması, taşınması, bertarafı ve bertaraf işlemleri sonrası kontrolü ve benzeri işlemleri içeren bir yönetim biçimidir.
Saha içi entegre atık yönetimi atık üreticisi tesislerde oluşan tüm atıkların tek bir firma tarfından toplanlanmasıdır.Atıklar atık üreticisi firmanın geçici atık depolama alanlarında atık türlerine göre ayrılarak depolanır ve türlerine göre geri dönüşüm, geri kazanım veya bertaraf tesislerine gönderilir. Atık yönetim işlemleri ve taşıma işlemleri tek bir elden POZİTİF ATIK YÖNETİMİ tarafından gerçekleştirilmektedir.

Pozitif Atık

Pozitif Atık Yönetimi
Kalite ve Güvenle
Sektörün Öncüsü

Profesyonel Ev ve Ofis Taşımacılığı

Pozitif Atık olarak, alanında uzman kadrosuyla atık yönetimi alanında sonuç odaklı çözümler üretiyoruz.
Arayın, sizin için ne yapabileceğimizi konuşalım!