Firma Profili

Pozitif Atık
Pozitif Atık Yönetimi
Firma Profili

Üstün nitelikli çalışanları ve siz müşterilerimizden aldığımız ivmeyi, ismimiz ve markamız ile güçlendirerek sonuç odaklı hizmet üreten çözüm ortağı olmaktır.

Bilgi birikimimiz, deneyimli personelimiz, ileri teknoloji ve entegre hizmet yönetimi çerçevesinde, ekonomik ve sosyal amaçlar ile bireysel ve toplumsal hedefleri dengelemek, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin çıkarlarını en üst seviyede gözetmek ve bu doğrultuda kuruluşların kendi faaliyet alanlarına odaklanmasını sağlamaktır.

Atık yönetiminde firmaların bünyesinde oluşan atıkların yönetimi konusunda mevzuata uygun şekilde davranmaları için danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Firmamızla anlaşmaları olan çeşitli sanayi kollarındaki tesislere atık alanı oluşturulması, tehlikeli atıklarının yönetimi konularında ihtiyaç duyması halinde mevzuatta uyumlu çalışılması için yönetmeliklerin ve yasaların ön gördüğü standartlara göre önerilerde bulunularak firmaların bünyesindeki atıkları en doğru şekilde yönetilmesini sağlamaktayız.

Pozitif Atık aynı zamanda Asbest söküm eğitimini tamamlayarak sertifikalarını almış mühendislerimiz tarafından asbest söküm işini mevzuatlara uygun şekilde gerçekleşmektedir. Firmamız, atık sektörüne yön veren lider bir Firma olduğunu bu konuda da ispat etmiştir.

Pozitif Atık

Pozitif Atık Yönetimi
Kalite ve Güvenle
Sektörün Öncüsü

Profesyonel Ev ve Ofis Taşımacılığı

Pozitif Atık olarak, alanında uzman kadrosuyla atık yönetimi alanında sonuç odaklı çözümler üretiyoruz.
Arayın, sizin için ne yapabileceğimizi konuşalım!